O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky.

Profesia lektora a školiteľa je nielen  zaujímavá ale aj celkom lukratívna. Pokiaľ ste šikovný, tak vaša odmena za tréningový deň môže začínať na 250 EUR za deň. O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky. Chceli by ste sa aj vy živiť prednášaním a lektorovaním? Chceli by ste vedieť ako na to?

Martin Prodaj, lektor s viac ako 23 ročnou praxou vám predstaví esenciu lektorskej práce a ako špeciálny bonus získate možnosť indivduálne osobne alebo cez skype prekonzultovať akýkoľvek váš vzdelávací projekt. V kurze nájdete tieto lekcie:

  1. Prečo sa stať lektorom?
  2. Odborné predpoklady školiteľa
  3. Komunikačné predpoklady školieľa
  4. Obchodné predpoklady
  5. Analýza tréningových potrieb
  6. Dizajn tréningového programu
  7. Práca zo skupinou
  8. Vyhodnotenie tréningu
  9. Následné aktivity po tréningu
  10. Marketing a propagácia služieb

 

V takmer hodinovom video kurze vám sprostredujem základné informácie,ktoré je potrebné vziať do úvahy, keď chcete začať pracovať ako lektor alebo školiteľ.

Získavate moju osobnú ročnú podporu. Je jedno na akom vzdelávavacom alebo rozvojovom projekte budete pracovať. Vždy vám budem k dispozícii a pomôžem vám či už na osobnom stretnutí alebo aj  cez skype alebo telefonicky.

Na požiadanie vám viem vystaviť certifkát absolvovania kurzu.