Close

Ako zarobiť 100 USD predajom ebookov na Amazone

Baví vás písanie? Je to vaša vášeň? Máte rozpracovaný ebook a chcete ho publikovať? Chceli by ste si písaním zarábať? A čo keby ste mali pasívny príjem z predaja vašich ebookov? Ak ste aspoň raz odpovedali áno, tak potom tento video kurz je určený práve vám!

 49.90EUR

ebooky na amazone

Jediný kurz svojho druhu na Slovensku

Prečo by si sa vôbec mal zaoberať predávaním ebookov  na internete? Odpoveď je jednoznačná. Pretože sa jedná o funkčný biznis model v ktorom sa spájajú dve veci ideálneho podnikania. Je to niečo čo ťa baví (písanie alebo podnikanie) a zároveň je to niečo čo generuje takmer pasívny príjem.

Tí najchytrejší idú na to chytro a smerujú svoje úsilie tam, kde už peniaze a zákazníci existujú.

A takým miestom je jednoznačne Amazon. Zákazník tam ide s jediným účelom. Nakúpiť. Nebolo by potom  super, mať pred touto masou nakupujúcich, svoj produkt? 

A presne o tom je aj predávanie ebookov na Amazone. Mať svoj vlastný ebook a využiť obrovskú silu Amazone a jeho zákazníkov aby si úspešne predával.

Amazon nie je žiaden "šuflikant". Amazon je synonymom úspešného internetového podnikania. Rovnako ani predaj vlasných ebookov nie je celkom nový biznis model. Funguje už nejaký ten piatok a mnohým generuje tisícky dolárov pasívneho zisku mesačne.

Všetky kroky, ktoré ti chcem ukázať vo svojom video kurze sú mnohokrát odskúšané a overené na mnohých obchodných prípadoch.

Jediné, čo ti môže zabrániť v tom, tento model vyskúšať je tvoja pohodlnosť a pochybovačnosť.

Ja sám som na začiatku pochyboval, ale rozhodol som sa na základe zahraničných zdrojov sledovať presné kroky, ktoré vedú k predaju ebookov  na Amazone.

Už po niekoľkých mesiacoch som sa dostal na stabilný obrat okolo 100 USD. Možno sa ti to zdá málo. Ale vieš koľko tomuto biznisu venujem mesačne? Asi 10 minút. A 100 USD za 10 minút mesačne mi príde ako dobrý deal.

Čo za svoje peniaze získaš?

Špeciálne bonusy

14 kapitol-rozsah 90 minút

Vo video kurze nájdeš 14 kapitol, ktoré ťa prevedú krok za krokom publikovaním vlastného ebooku na Amazone. Od výberu témy až po nahratie ebooku na Amazon.

A tiež tam nájdeš niekoľko špeciálnych bonusov, ktoré ťa určite potešia.

 1. Pokiaľ si zakúpiš video kurz, tak  získavaš moju osobnú podporu počas celého roka. Je jedno aký problém budeš v súvislosti s publikovaním riešiť, možeš sa na mňa kedykoľvek obrátiť, mailom, telefonicky, alebo aj osobne.
 2. Text inzerátu pre ghostwritera, ktorý pre teba bude písať knihy.
 3. Text inzerátu pre nájdenie grafického dizajnéra pre obálku na tvoj ebook.


Podľa mňa je pán Prodaj veľmi skúsený človek a vo svojej práci sa vyzná. Všetky tie skúsenosti, ktoré nazbieral rokmi tvrdej práce, teraz veľmi rád posunie ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu. Jeho video kurz: Ako predávať ebooky na Amazone, mi jednoducho a rýchlo ukázal kroky, ktoré som potreboval vedieť ešte pred vstupom na samotný Amazon. Ochotu pomôcť kedykoľvek a s čímkoľvek, je u pána Prodaja samozrejmosťou. A preto má u mňa jedničku s hviezdičkou.

Dušan S.

Čo hovoria čitatelia?

Prečo práve tento spôsob podnikania a publikovania?

Systém, ktorý sa dá ľahko pochopiť

Rýchla aplikácia naučených poznatkov

Rýchla návratnosť počiatočnej investície

Jednoduchá škálovateľnosť

Systém opakovateľných krokov

Možnosť podnikania odkiaľkoľvek na svete

Nebmedzený príjem

Prepojenie na iné predajné kanály


Obsah

 • Prečo som začal predávať ebooky na Amazone
 • Ukážky zárobkov za predaje ebookov
 • Prečo si vybrať práve Amazon?
 • Aké sú nevyhnutné podmienky pre začiatok?
 • Ako vyzerá rozhranie vášho spisovateľského účtu
 • Čo je to KDP select a čo všetko dokáže
 • Ako staviť na istotu a vybrať si profitabilnú tému na písanie
 • Koľko môže vaša kniha zarobiť?
 • Kľúčové faktory úspechu knihy
 • Koľko budete potrebovať na začiatok peňazí?
 • Ako zarábať písaním a nenapísať ani riadok
 • Ako outsorcovať celý produkčný proces?
 • Ako recyklovať obsah knihy a zarobiť ešte viacO autorovi

Martin Prodaj je lektor, kouč a školiteľ s viac ako 23 ročnou praxou v oblasti osobného a profesného rozvoja. Venuje sa jednotlivcom aj firmám. Okrem jeho trénerskej a prednášateľskej činnosi sa venuje publikovaniu kníh, tvorbe informačných produktov a podnikaniu na internete. Medzi jeho posledné projekty patrí Private Label biznis v ktorom využíva silu Amazonu na predaj fyzických produktov do celého sveta.


ebooky na amazone

49.90 EUR

Ako zarobiť 100 USD predajom ebookov na Amazone

Baví vás písanie? Je to vaša vášeň? Máte rozpracovaný ebook a chcete ho publikovať? Chceli by ste si písaním zarábať? A čo keby ste mali pasívny príjem z predaja vašich ebookov? Ak ste aspoň raz odpovedali áno, tak potom tento video kurz je určený práve vám!

Copyright © 2014 Martin Prodaj. Obchodné podmienky. Ochrana osobných údajov.Kontakt.