Asi niekedy v roku 2008 som založil svoj prvý eshop. Už neexistuje.V roku 2010 som založil druhý a ten je stále živý a nájdete ho na tejto adrese.  V tom čase, to bola skôr taká zábavka, o ktorej som si nemyslel, že bude generovať nejaký zisk. Ale prekvapilo ma, ako jednoducho a ako rýchlo som vedel postaviť a pustiť do prevádzky eshop. Bolo to úžasné. Stačilo pár hodín a mal si vybudovaný jednoduchý strojček na peniaze.

Samozrejme, až také jednoduché to nebolo. Vytvoriť eshop bola jedna vec ale zarábať na ňom peniaze bola vec trochu iná, náročnejšia. Postupom času som na to prišiel, založil som dokopy asi 8 eshopov, ale postupne som ich aj rušil a nechal som si len tie, ktoré naozaj niečo vynášali. Čo bolo však dôležitejšie, že na mňa naplno zapôsobilo čaro ecommerce sveta a od tej doby som sa ho nepustil.

Najväčšia mágia bola v tom, že mnoho z projektov mi generovali nejaký zisk, aj vtedy keď som reálne nepracoval. Podnikanie na internete bola pre mňa asi jediná oblasť, kde bolo možné nárazovo zamakať a potom čakať kým moja práca prinesie nejaké plody. A tak to bolo v minulosti a tak je to vlastne aj teraz. Menia sa len nástroje a zvyšuje sa efektivita.

 

 

 

Na začiatku roka 2015 som sa prvý krát stretol s pojmom obchodovanie s fyzickými produktami na Amazone, tzv. Private label produktami. Niekoľko mesiacov som študoval o čo ide a v apríli som sa rozhodol, že do toho pôjdem na plno. V máji som spustil prvý produkt (ktorému sa, úprimne, nedarilo tak, ako som očakával). V júni som spustil druhý produkt, ktorý som za týždeň kompletne vypredal a dosiahol obrat cez 200 USD. Celkový objem času, ktorý som nad tým strávil bol pár hodín.

obrat amazon seller jul

Tento test pre mňa overil správnosť tohto modelu a ukázal mi, že to je cesta po ktorej sa dá kráčať. Ak máš disciplínu  a aspoň malý kapitál, tak sa na tom dá naozaj solídne zarobiť. Môžeš vybudovať biznis v priebehu pár mesiacov. Svoje skúsenosti svoj vložil jednak do bezplatnéhe ebooku, ktorý nájdeš na tomto  linku, ale aj do rozsiahlejšieho plateného ebooku s bonusovým video materiálom.

Taktiež je možné stretnúť sa so mnou na individuálnom skype koučingu alebo osobnom koučingu alebo na workshope, kde sa môžeš dozvedieť viac o mojich skúsenostiach.

Ak sa teda chceš ponoriť do tajov obchodovanie na Amazone, potom si na správnom mieste a verím, že každá tvoja voľba bude správna.

Individuálny koučing

Individuálny koučing je najefektívnejšou cestou, ako sa začať niečo učiť. Prešiel som všetkými krokmi, ktoré  boli nutné na to, aby sa moje produkty dostali na Amazon a zarábali pre mňa peniaze. Strávil som stovky hodín štúdiom techník úspešných predajcov, ktorí zarábajú na svojich PL produktoch tisíce dolárov mesačne. Ak chceš tieto stovky hodín  ušetriť, individuálny koučing je tou správnou voľbou. Rýchlo sa naučíš systém a potom je to už len na tebe.

Platený ebook+video

Ak si skôr študijný typ a stačí ti, keď sa o veciach môžeš dozvedať svojím tempom, potom som práve pre teba pripravil ebook+bonusový video materiál, kde ti všetko ukážem  a vysvetlím krok za krokom. Žiadna oblasť neostane utajená alebo nezodpovedaná.

Skupinový workshop

Niekedy je dobré sa stretnúť spoločne aj s inými ľudmi, ktorí majú podobný záujem ako ty a prediskutovať veci, ktoré ťa zaujímajú. Workshop ti dáva skvelú možnosť ako sa v priamom rozhovore opýtať zrovna na to, čo ťa zaujíma, alebo sa nechať inšpirovať otázkami druhých. Stačí sa len prihlásiť na prvý vhodný termín.