hádkA

Ako zvládať stresovú komunikáciu

Stresová a konfliktná komunikácia je niečo, čo prežívame ako veľmi nepríjemnú udalosť v našich životoch. Je to okrem iného aj preto, pretože konflikty a stresová komunikácia sa odohráva v našich rodinách a blízkych vzťahoch, kde je to veľmi nepríjemné až bolestivé. Krik, urážky, búchanie dverami, pasívna agresia, to všetko sú prejavy a dôsledky nezvládnutej komunikácie. Našťastie, nie je to niečo, s čím by sa nedalo nič urobiť. Zlepšiť svoje komunikačné stratégie nemusí byť síce ľahké ale keď sa nám to podarí, tak odmena stojí za to.

Pozývam vás na živý webinár, kde sa pozrieme stresovej komunikácii bližšie na zúbok a pokúsime sa nájsť stratégie ako túto oblasť nášho života výrazne zlepšiť. A čo všetko sa na živom webinári dozviete?

 

Obsah

 • Ako ľahko spadnúť do konfliktu-dôsledky nášho životného štýlu
 • Ako konflikt vzniká-topológia konfliktu
 • Stratégie riešenia konfliktu
 • Kde vznikajú príčiny konfliktov?
 • Ako zvládnuť začínajúci konflikt
 • Triáda: Potreba, pocit, jednanie
 • Ako zmeniť toho druhého- a dá sa to vôbec?
 • Čo je rešpektujúca komunikácia
 • Čo je nenásilná komunikácia
 • Ako si vytvárať anti konfliktné prostredie?
 • a bude aj priestor na vaše otázky

 

Kto vám bude prednášať?

Martin Prodaj. Lektor,  kouč, podcaster, youtuber, internetový podnikateľ. Ako tréner alebo kouč pracoval viac ako 30 rokov na rozličných lektorských pozíciách v korporáciách. Taktiež  pracoval ako kouč a mentor pre menšie firmy a jednotlivcov.  Má odborné skúsenosti s vedením a dizajnovaním širokého spektra nástrojov rozvoja ľudských zdrojov ako je napr. systémy hodnotenia pracovníkov, kompetenčné modely, development centrá, talent management. Je certifkovaným koučom v systemickom koučingu.
 
Produkuje podcasty Manažérska Akadémia,  Podcast Martina Prodaja o hľadaní ideálneho životného štýlu a Work Life Balance podcast. Na svojom youtube kanáli uverejňuje lekcie z oblasti osobného a profesného rastu. Posledných 10 rokov sa intenzívne venuje e-commerce a rozličným modelom podnikania na internete. Založil niekoľko eshopov, vzdelávacích portálov,  predáva na Amazone a Ebayi. Využíva Fiverr. Vo svojom nahrávacom štúdiu sa podieľa na vzniku audio reklám, dabingov, nahrávaní audio kníh a e-learningových programov.

 

 

Cena

24 eur. V cene je zahrnutá účasť na webinári,  rovnako ako aj záznam webinára.

Pracovať v sociálnych službách si v dnešnej dobe vyžaduje kus odvahy, celé srdce a množstvo odborných a osobnostných kompetencií. Komunikácia je našou abecedou v dennom kontakte poskytovania služieb a preto sme sa rozhodli ponúknuť všetkým našim zamestnancom kurz pána Martina Prodaja “Efektívna komunikácia”. Náš výber nesklamal, bolo to skvelé, k maximálnej spokojnosti zúčastnených.
 
Lektor, pán Martin Prodaj vyskladal a odprezentoval taký program, v ktorom sme našli to, čo dnes tak veľmi potrebujeme: pozitívne myslenie, dynamiku, povzbudenie, odvahu, no najmä odborné rady a tipy ako zvládať správnu dennú komunikáciu.
 
Som nadšená a spokojná, že som mohla mojim zamestnancom sprostredkovať úžasnú, na mieru šitú vzdelávačku v prospech pracovného a osobného rozvoja kolegov. Za celý kolektív veľké ďakujeme a želáme veľa pracovných aj osobných úspechov.
M.Štepanovská

Riaditeľka Zariadenie pre seniorov a Jesénia Skalica

Ďakujem pán Prodaj za veľmi dobré školenie o komunikácii a riešení sporov po obsahovej i organizačnej stránke a obdivujem, ako ste to zvládali reagovať na nás všetkých a zároveň riešiť technickú stránku webinára. Vo vašom prevedení online školenie nestratilo nič oproti prezenčnej forme.
 
Som v úžase ako prirodzene ste nám odprezentovali aj teoretické časti problematiky (obrazne akoby ste sa rozprávali s kamarátmi pri pive o svojich zážitkoch), ktoré sú vhodne doplnené poskytnutými materiálmi.
Ešte raz tlieskam.
Eva. B

administratíva