Napíšte mi správu

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do svojho vzdelavania investovať?

4 + 13 =

Aká je cena za tréning/koučing?

Ak chcete absolvovať individálny tréning, tak cenník nájdete na tomto linku. V konkrétnych a špecifických prípadoch viem poskytnúť zľavu, tú je však potrebné diskutovať individuálne, neváhajte sa ma preto na zľavu opýtať. Moje individuálne tréningy začínajú na 150 eur za hodinu. Niekedy je jedna hodina presne to, čo stačí na to, aby ste sa posunuli dopredu.

Ako alternatívu, v prípade, že sa vám cena zdá vysoká, ponúkam dve možnosť. Elearningové kurzy, ktoré nájdete na mojom portáli s ekurzami Mojwebinar.sk. Kurzy majú priateľné ceny a môžete ich študovať neobmedezene počas celého roka o vášho pc, mobilu alebo na tablete. Niektoré kurzy majú dokonca ako bonus možnosť ročnej neobmedzenej skype konzultácie.

Druhou možnosť je vzdelávanie cez skype, kde vás jedna hodina bude stáť 60 EUR.

Dajú sa kurzy absolovať cez Úrad práce/Repas?

Žiaľ nie.

Kde sa kurzy realizujú?

Najčastejšie, zvlášť pri indiduálnych koučingoch, mentoringoch alebo tréningoch realizujeme školenie v Bratislave (zväčša Zuckermandel nedaľeko River Parku.) Pri väčších firemných školeniach radi prídeme za vami kdekoľvek na Slovensku.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať. Či už sa jedná o školenie, workshop, seminár alebo iné rozvojové aktivity, rád vám vyjdem v ústrety.

V prípade záujmu o firemné školenie zadajte o akú tému máte záujem, kedy by ste chceli školenie/workshop realizovať, prípadne aj počet ľudí, ktorí by mali školením prejsť. Školenia a prednášky robím v rámci celého Slovenska, dajte mi teda vedieť, kde by ste školenie chceli zrealizovať. Rád prídem k vám do firmy.

Pri realizácii som veľmi flexibilní a viem vám vyjsť v ústrety. Vypadol vám lektor? Potrebujte náhle zaplniť čas na firemnom školení? Opýtajte sa ma. Vo výnimočných prípadoch viem zabezpečiť lektora už do 48 hodín.

Môžete využiť buď formulár na tejto stránke alebo mail na info@koucing.org, môžete ma tiež kontaktovať cez moju facebook stránku, prípadne mi môžete zatelefonovať na 0907578611.