Napíšte mi správu

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do svojho vzdelavania investovať?

8 + 12 =

Aká je cena za tréning/koučing?

Ak chcete absolvovať individuálny tréning, tak cenník nájdete na tomto linku. V konkrétnych a špecifických prípadoch viem poskytnúť zľavu, tú je však potrebné diskutovať individuálne, neváhajte sa ma preto na zľavu opýtať. Moje individuálne tréningy/koučingy/mentoringy začínajú na 175 eur za hodinu. Niekedy je jedna hodina presne to, čo stačí na to, aby ste sa posunuli dopredu.

Ako alternatívu ku konzultáciám, mentoringom a školeniam ponúkam cenovo prijateľné možnosti. E-learningové kurzy, ktoré nájdete na mojom portáli s e-kurzami Akadémiaosobnehorastu.sk. Kurzy majú prijateľné ceny a môžete ich študovať neobmedzene počas celého roka z vášho  pc, mobilu alebo na tablete. Niektoré kurzy majú dokonca ako bonus možnosť online konzultácie.

 

Dajú sa kurzy absolovať cez Úrad práce/Repas?
Žiaľ nie.
Kde sa kurzy realizujú?

Najčastejšie, zvlášť pri indiduálnych koučingoch, mentoringoch alebo tréningoch realizujeme školenie v Bratislave (zväčša Zuckermandel nedaľeko River Parku.) Pri väčších firemných školeniach rád prídem za vami kdekoľvek na Slovensku.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať. Či už sa jedná o školenie, workshop, seminár alebo iné rozvojové aktivity, rád vám vyjdem v ústrety.

V prípade záujmu o firemné školenie alebo motivačnú prednášku, zadajte o akú tému máte záujem, kedy by ste  chceli školenie/workshop realizovať, prípadne aj počet ľudí, ktorí by mali školením prejsť. Školenia a prednášky robím v rámci celého Slovenska, dajte mi teda vedieť, kde by ste školenie chceli zrealizovať. Rád prídem k vám do firmy.

Pri realizácii som veľmi flexibilný a viem  vyjsť v ústrety. Vypadol vám lektor? Potrebujte náhle zaplniť čas na firemnom školení? Opýtajte sa ma. Vo výnimočných prípadoch viem k vám prísť už na druhý deň.

Môžete využiť buď formulár na tejto stránke alebo mail na info@martinprodaj.sk, môžete ma tiež kontaktovať cez moju facebook stránku, prípadne mi môžete zatelefonovať na 0907578611.