Napíšte mi správu

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do svojho vzdelavania investovať?

12 + 7 =

Aká je cena za tréning/koučing?
Ak chceš absolvovať individálny tréning, tak cenník nájdeš na tomto linku. V konkrétnych a špecifických prípadoch viem poskytnúť zľavu, tú je však potrebné diskutovať individuálne, neváhaj sa ma preto na zľavu opýtať. Moje individuálne tréningy/koučingy/mentoringy začínajú na 150 eur za hodinu. Niekedy je jedna hodina presne to, čo stačí na to, aby si sa posunul dopredu.

Ako alternatívu, v prípade, že sa ti cena zdá vysoká, ponúkam 3 cenovo prijateľné možnosti. Elearningové kurzy, ktoré nájdeš na mojom portáli s ekurzami Akadémiaosobnehorastu.sk. Kurzy majú priateľné ceny a môžeš ich študovať neobmedezene počas celého roka z tvojho  pc, mobilu alebo na tablete. Niektoré kurzy majú dokonca ako bonus možnosť ročnej neobmedzenej skype konzultácie.

Druhou možnosť je vytvorenie personalizovanej video odpovede na tvoje otázky v rozsahu max. jednej hodiny (cena 40 eur) a treťou možnosťou je koučing cez skype, kde ťa jedna hodina bude stáť 60 EUR.

Dajú sa kurzy absolovať cez Úrad práce/Repas?
Žiaľ nie.
Kde sa kurzy realizujú?
Najčastejšie, zvlášť pri indiduálnych koučingoch, mentoringoch alebo tréningoch realizujeme školenie v Bratislave (zväčša Zuckermandel nedaľeko River Parku.) Pri väčších firemných školeniach radi prídeme za vami kdekoľvek na Slovensku.
Ak máš akékoľvek otázky, neváhaj ma kontaktovať. Či už sa jedná o školenie, workshop, seminár alebo iné rozvojové aktivity, rád ti vyjdem v ústrety.

V prípade záujmu o firemné školenie zadaj o akú tému máš záujem, kedy by si chceli školenie/workshop realizovať, prípadne aj počet ľudí, ktorí by mali školením prejsť. Školenia a prednášky robím v rámci celého Slovenska, daj mi teda vedieť, kde by ste školenie chceli zrealizovať. Rád prídem k vám do firmy.

Pri realizácii som veľmi flexibilný a viem ti vyjsť v ústrety. Vypadol vám lektor? Potrebujte náhle zaplniť čas na firemnom školení? Opýtajte sa ma. Vo výnimočných prípadoch viem zabezpečiť lektora už do 48 hodín.

Môžeš využiť buď formulár na tejto stránke alebo mail na info@martinprodaj.sk, môžeš ma tiež kontaktovať cez moju facebook stránku, prípadne mi môžete zatelefonovať na 0907578611.