Máš rád veci zadarmo?

Kto by nemal?:) Ak nechceš aby ti ušli veci zadarmo, ktoré občas ponúkam, určite sa prihlás do môjho  newslettru. A získaš navyše hneď 3 bonusy zdarma (1x ebook a 2x videokurz).

Máš rád veci zdarma? Kto by nemal:) Postupne som vytvoril niekoľko zaujímavých materiálov. Či už je to o podnikaní na Amazone, alebo o podnikaní s eshopom. Ak ťa zaujíma skôr koučing alebo rozvoj ľudských zdrojov, tak by si si tiež mal prísť na svoje. Taktiež ak ťa zaujíma neverbálna komunikácia, malo by sa tu niečo nájsť.

Podmienkou získania ebooku, video kurzu alebo check listu je zaregistrovanie sa do mailového zoznamu k danej téme. Každý check list alebo ebook má svoj vlastný zoznam. 

Ak máš záujem o všetko:) tak sa zaregistruj do môjho hlavného zoznamu a napíš, mi čo všetko by si si chcel stiahnuť.

 

Okrem free verzí pre danú tému, ak by si to chcel zobrať ozaj vážne, tak mám aj prémiové kurzy, ktoré nájdeš hore v sekcii Obchod.

Okrem rozsiahlejšieho spracovanie k danej téme vždy ponúkam aj osobný alebo skype koučing, takže aj keď by si niečo nevedel, vždy sa môžeš na mňa obrátiť.

Ak by si mal nejaké otázky, nápady, pripomienky, alebo niečo nefunguje, tak mi pokojne napíš. V ponuke zatiaľ náješ tieto témy:

  1. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom ebookov na Amazone
  2. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom fyzických produktov
  3. Video: Relaxačná technika 5 pokope
  4. Check list:10 krokov k spusteniu eshopu
  5. Check list: Perfektný workshop

Ebook: Ako som zarobil svojich 100 usd predajom ebookov na Amazone

Všimol si si tú iróniu? Ebook o tom ako zarobiť predajom ebookov na Amazone:) Predaj ebookov bol vlastne taký mojím prvým zdrojom pasívneho príjmu a aj keď som s jeho budovním začal už niekedy okolo 2014-15 tak mi doteraz každý mesiac posiela Amazon nejaké peniaze za moje predané ebooky.

Ebook: Ako zarobiť 100 USD predajom fyzických produktov na Amazone

Ak si už raz došiel do kontaktu s Amazonom, tak je dobré sa ho držať. Nepoznám žiadnu inú stránku, ktorá by ponúkala toľko možností budovania pasívneho príjmu. Toto je veľmi profitabilný model, ktorý mi generuje naozaj zaujímavý príjem a keď sa dobre uchopí, tak sa môže stať solídnym pasívnym príjmom. Samozrejme, nenechaj sa oklamať. Pasívny znamená, že predsa len budeš musieť trošku pracovať:)

Video: Relaxačná technika 5 pokope

Zvládnuť stres a nápor bežného dňa je niekedy veľmi náročné. Ale ak máte tie správne nástroje, tak sa to dá zvládnuť. V tomto krátkom inštruktážnom videu som pre vás pripravil jednoduchú mentálnu techniku 5 pokope, ktorá vám pomôže práve pri zvládaní náročných emočných situácií.

Check list: 10 krokov k spusteniu eshopu

Založiť si eshop je v dnešnej dobe veľmi ľahké. Pomerne rýchlo viete mať biznis, ktorý má potenciál na to aby vás živil. Ale pred tým, než sa do toho pustíte, je veľmi dôležité aby ste si urobili jasno v tom, v čom chcete podnikať, aký máte vstupný kapitál, v akej intenzite sa chcete venovať svojmu eshopu a mnoho ďalšách vecí, na ktoré poukazujme v mojom checkliste. Check list sa pre vás môže stať dôležitým odrazovým mostíkom.

Checklist: Perfektný workshop

Organizujete školenia, meetingy, workshopy? Chcete aby vaša práca bola čo najlepšia a aby ste získali pozitívne hodnotenia? Je dobré mať zoznam vecí, na ktoré netreba zabudnúť, pretože pravda je taká, že aj majster tesár sa utne. Počas svojej 25 ročnej praxe lektora, som si vypracoval zoznam bodov, na ktoré sa mám počas prípravy workshopu alebo školenia sústrediť. A vy si ho teraz môžete stiahnuť.