Máš rád veci zdarma? Kto by nemal:) Postupne som vytvoril niekoľko zaujímavých materiálov. Či už je to o podnikaní na Amazone, alebo o podnikaní s eshopom. Ak ťa zaujíma skôr koučing alebo rozvoj ľudských zdrojov, tak by si si tiež mal príjsť na svoje. Taktiež ak ťa zaujíma neverbálna komunikácia, malo by sa tu niečo nájsť.

Podmienkou získania ebooku, video kurzu alebo check listu je zaregistrovanie sa do mailového zoznamu k danej téme. Každý check list alebo ebook má svoj vlastný zoznam. Ak sa však nechceš otravovať s výberom, alebo  máš záujem o všetko, tak celkom naspodku stránky nájdeš možnosť prihlásiť sa do sumárneho zoznamu, kde ti potom prídu všetky produkty ktoré tu nájdeš. Len si potom zaškrnite aká téma ťa zaujíma, aby som ti potom vedel prípadne poslať update.

 

Okrem free verzí pre danú tému, ak by si to chcel zobrať ozaj vážne, tak mám aj prémiové kurzy, ktoré nájdeš hore v sekcii Obchod.

Okrem rozsiahlejšieho spracovanie k danej téme vždy ponúkam aj osobný alebo skype koučing, takže aj keď by si niečo nevedel, vždy sa môžeš na mňa obrátiť.

Ak by si mal nejaké otázky, nápady, pripomienky, alebo niečo nefunguje, tak mi pokojne napíš. V ponuke zatiaľ náješ tieto témy:

  1. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom ebookov na Amazone
  2. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom fyzických produktov
  3. Ebook: Rozvoj ľudských zdrojov (10 zásad firemného vzdelávania)
  4. Video: Mini kurz koučingu
  5. Video: Relaxačná technika 5 pokope
  6. Checklist: Ako urobiť perfektný workshop
  7. Checklist: Ako urobiť perfektný prvý dojem
  8. Check list:10 krokov k spusteniu eshopu

Ebook: Ako som zarobil svojich 100 usd predajom ebookov na Amazone

Všimol si si tú iróniu? Ebook o tom ako zarobiť predajom ebookov na Amazone:) Predaj ebookov bol vlastne taký mojím prvým zdrojom pasívneho príjmu a aj keď som s jeho budovním začal už niekedy okolo 2014-15 tak mi doteraz každý mesiac posiela Amazon nejaké peniaze za moje predané ebooky.

Ebook: Ako zarobiť 100 USD predajom fyzických produktov na Amazone

Ak si už raz došiel do kontaktu s Amazonom, tak je dobré sa ho držať. Nepoznám žiadnu inú stránku, ktorá by ponúkala toľko možností budovania pasívneho príjmu. Toto je veľmi profitabilný model, ktorý mi generuje naozaj zaujímavý príjem a keď sa dobre uchopí, tak sa môže stať solídnym pasívnym príjmom. Samozrejme, nenechaj sa oklamať. Pasívny znamená, že predsa len budeš musieť trošku pracovať:)

Ebook: Rozvoj ľudských zdrov (10 zásad firemného vzdelávania)

Rozvoj a vzdelávanie patrí medzi moje kľúčové zručnosti. Venujem sa mu už viac ako 20 rokov. Ak ťa teda zaujíma ako sa pozrieť na firemné vzdelávanie, prípadne ako a podľa čoho ho vo firme nastaviť, tak toto by ťa mohlo zaujímať.

Video: Mini kurz koučingu

Nad koučingom môžeš uvažovať dvoma spôsobmi. Individuálny koučing môže byť pre teba skvelým rozvojovým nástrojom. Vyznačuje sa tým, že nedostávaš rady ale s pomocou kouča nachádzaš vlastné odpovede na svoje otázky. Alebo sa na to môžeš pozerať z biznis hľadiska, keď sa koučing stane službou, ktorú by si chcel ponúkať. Možno by si sa chcel stať koučom a potom ti tento mini kurz ukáže v skratke, čo sa pod pojmom koučing skrýva.

 

Video: Relaxačná technika 5 pokope

Naučiť sa vedieť relaxovať je extrémne dôležité. Je to podľa mňa taká zručnosť ako napríklad vedieť čítať alebo písať. Technika 5 pokope, ktorej sa niekedy hovorí aj "máte všetkých 5 pokope" je veľmi účinný ale veľmi efektívny nástroj sebaoládania. Ak je toho na teba proste veľa, valí sa to na teba zo všetkých strán, tak potrebuješ nástroj, čo ťa udrží nad vodou. A to ti vie pomôcť. Stačí na pár minút zavrieť oči a vieš sa dostať z toho najhoršieho.

Prihlásiť sa do newslettra a získať free video

Chcem free video

* indicates required

Checklist: Ako urobiť perfektný workshop

Uvažoval si nad tým, že by si niekedy robil svoj vlastý workshop? Možno sa vyznáš v niečom, v čom sa ostatní nevyznajú. Možno vieš niečo, čo iný nevedia a dokonca by za to aj radi zaplatili aby sa to niekde mohli naučiť. Prostriedkom k tomu je workshop, kde každému ukážeš ako si nadupaný. Ale bacha na školácke chyby aby ťa nevysmiali:) O nich sa dozvieš v tomto checkliste.

 

Checklist: Ako urobiť perfektný prvý dojem

Chceme zapôsobiť. Chceme urobiť dobrý dojem na svoju frajerku/frajera. Chceme sa zapáči na príjmacom pohovore alebo keď sa bavíme zo šéfom o zvýšení platu. Tam všade chceme urobiť perfektný prvý dojem. V tomto checkliste nájdeš základné body na ktoré sa musíš zamerať pri budovaní super prvého dojmu.

 

Checklist: 10 krokov k spusteniu eshopu

Začať podnikať s eshopom? Nikdy to nebolo ľahšie. Od vytvorenia domény až po prvú zakázku nemusí uplynúť ani 24 hodín a môžeš mat prvý predaj. V checkliste nájdeš 10 krokov, alebo bodov, nad ktorými sa treba zamyslieť, pokiaľ chceš začať podnikať s eshopom.

Chcem free check list

* indicates required

All In One

Všetky bonusy z tejto stránky na jednom mieste. Bacha aby si takú nálož informácii zvládol:)

PRIPRAVUJEM.