Máš rád veci zadarmo?

Kto by nemal?:) Ak nechceš aby ti ušli veci zadarmo, ktoré občas ponúkam, určite sa prihlás do môjho  newslettru. A získaš navyše hneď 3 bonusy zdarma (1x ebook a 2x videokurz).

Máte radi veci zdarma? Kto by nemal:) Postupne som vytvoril niekoľko zaujímavých materiálov. Či už je to o podnikaní na Amazone, alebo o podnikaní s eshopom. Ak ťa zaujíma skôr koučing alebo rozvoj ľudských zdrojov, tak by si si tiež mal prísť na svoje. Taktiež ak ťa zaujíma neverbálna komunikácia, malo by sa tu niečo nájsť.

Podmienkou získania ebooku, video kurzu alebo check listu je zaregistrovanie sa do mailového zoznamu k danej téme. Každý check list alebo ebook má svoj vlastný zoznam. 

Ak máš záujem o všetko:) tak sa zaregistruj do môjho hlavného zoznamu a napíš, mi čo všetko by si si chcel stiahnuť.

 

Okrem free verzí pre danú tému, ak by ste to chceli zobrať ozaj vážne, tak mám aj prémiové kurzy, ktoré nájdete hore v sekcii Obchod.

Okrem rozsiahlejšieho spracovanie k danej téme vždy ponúkam aj osobný alebo online koučing, takže aj keď by ste niečo nevedeli, vždy sa môžete na mňa obrátiť.

Ak by ste mali nejaké otázky, nápady, pripomienky, alebo niečo nefunguje, tak mi pokojne napíš. V ponuke zatiaľ nájdeš tieto témy:

  1. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom ebookov na Amazone
  2. Ebook: Ako som zarobil 100 USD predajom fyzických produktov
  3. Video: Relaxačná technika 5 pokope
  4. Check list:10 krokov k spusteniu eshopu
  5. Check list: Perfektný workshop
  6.  Ebook Cesta osobného rastu
  7. Audio kniha:10 krokov na ceste k online podnikaniu
  8. Trading plán-základ úspechu na burze
  9. Perfektný prvý dojem-checklist

Ebook: Ako som zarobil svojich 100 usd predajom ebookov na Amazone

Všimol si si tú iróniu? Ebook o tom ako zarobiť predajom ebookov na Amazone:) Predaj ebookov bol vlastne taký mojím prvým zdrojom pasívneho príjmu a aj keď som s jeho budovním začal už niekedy okolo 2014-15 tak mi doteraz každý mesiac posiela Amazon nejaké peniaze za moje predané ebooky.

Ebook: Ako zarobiť 100 USD predajom fyzických produktov na Amazone

Ak si už raz došiel do kontaktu s Amazonom, tak je dobré sa ho držať. Nepoznám žiadnu inú stránku, ktorá by ponúkala toľko možností budovania pasívneho príjmu. Toto je veľmi profitabilný model, ktorý mi generuje naozaj zaujímavý príjem a keď sa dobre uchopí, tak sa môže stať solídnym pasívnym príjmom. Samozrejme, nenechaj sa oklamať. Pasívny znamená, že predsa len budeš musieť trošku pracovať:)

Video: Relaxačná technika 5 pokope

Zvládnuť stres a nápor bežného dňa je niekedy veľmi náročné. Ale ak máte tie správne nástroje, tak sa to dá zvládnuť. V tomto krátkom inštruktážnom videu som pre vás pripravil jednoduchú mentálnu techniku 5 pokope, ktorá vám pomôže práve pri zvládaní náročných emočných situácií.

Check list: 10 krokov k spusteniu eshopu

Založiť si eshop je v dnešnej dobe veľmi ľahké. Pomerne rýchlo viete mať biznis, ktorý má potenciál na to aby vás živil. Ale pred tým, než sa do toho pustíte, je veľmi dôležité aby ste si urobili jasno v tom, v čom chcete podnikať, aký máte vstupný kapitál, v akej intenzite sa chcete venovať svojmu eshopu a mnoho ďalšách vecí, na ktoré poukazujme v mojom checkliste. Check list sa pre vás môže stať dôležitým odrazovým mostíkom.

Checklist: Perfektný workshop

Organizujete školenia, meetingy, workshopy? Chcete aby vaša práca bola čo najlepšia a aby ste získali pozitívne hodnotenia? Je dobré mať zoznam vecí, na ktoré netreba zabudnúť, pretože pravda je taká, že aj majster tesár sa utne. Počas svojej 25 ročnej praxe lektora, som si vypracoval zoznam bodov, na ktoré sa mám počas prípravy workshopu alebo školenia sústrediť. A vy si ho teraz môžete stiahnuť.

Ebook Cesta osobného rastu

O osobnom raste sa veľa hovorí, píše, aj diskutuje. Osobný rast sa stal komoditou, ktorú si je možné kúpiť, konzumovať ju a samozrejme, do istej miery, z nej aj profitovať.

Pozývam vás ku káve alebo k šálke čaju, kde sa zamyslím na cestou osobného rastu. Budem premýšľať nad tým, čo s takouto cestu súvisí. Kde je  jej začiatok, aké sú jej prekážky a ako ďaleko je možné po tejto ceste ísť a či je vôbec možné dostať sa niekedy na koniec tejto cesty.

Toto zamyslenie dostanete vo forme ebooku. Tak čo, idete do toho?

10 krokov na ceste k online podnikaniu

Internet je v dnešnej dobe najväčšie trhovisko sveta. A pokiaľ máš svetu čo ponúknuť, bola by škoda niečo také nevyužiť. Z rozmachom a dostupnosťou nových technológií sa podnikanie na internete stáva pre mnohých voľbou nielen životného štýlu ale aj práce ako takej. Mnohí snívajú o tzv. pasívnom príjme, kedy sa len sedí niekde na pláži a počítajú sa eurá na účte. Je jasné, že také ľahké a jednoduché to nie je nikdy. Ale pokiaľ si chceš osvojiť základné myšlienky, ktoré sa skrývajú za pojmom podnikanie na internete, tak potom táto audio kniha v rozsahu takmer 90 minút je pravým riešením, kde na jednom mieste získaš esenciu podnikania na internete.

Trading plán-základ úspechu na burze

Začať obchodovať na burze bez toho aby si mal svoj trading plán, je čistá finančná samovražda. Pokiaľ nemáš žiaden plán ako budeš obchodovať, potom je otázka času a to veľmi krátkeho, kým prídeš o svoj účet. V obchodnom alebo aj trading pláne máš čierne na bielom zásady, postupy, kľúčové princípy, ktoré ti pomáhajú riadiť tvoje obchodovanie na burze. 

Je to ako mapa, ktorá ti pomáha zorientovať sa vo svete, kde väčšina neúspešných traderov je riadená a ovládaná emóciami. A to je niečo, čomu sa chceš pri obchodovaní na burze za každých okolností vyhnúť. Verím,  že tento trading plán bude pre teba inšpiráciou a prípadne si podľa neho vytvoríš aj vlastný plán, ktorý bude presne kopírovať tvoj charakter.

Perfektný prvý dojem-check list

Kto by nechcel urobiť perfektný dojem? Asi každý z nás sa o to viac menej snaží. A aj keď budovanie dlhodobého perfektného prvého dojmu nie je otázkou sekúnd, predsa len sú určité kroky a prvky, ktoré ti môžu byť nápomocné.

Nahliadnit teda do zoznamu krokov, ktoré by vám ti pomôcť pri vytvorení skvelého prvého dojmu.