Všetky produkty, ktoré tu vidíš sú  digitálne produkty, ktoré rozpracúvajú témy do väčšej hĺbky než to robia napr. moje free produkty, ktoré nájdeš v sekcii Zdarma.

Ako to funguje? Ak ťa niektorý produkt zaujal, po kliknutí na tlačítko kúpiť ťa presmeruje na samotnú stránku produktu, kde nájdeš trochu viac informácií o samotnom produkte (nie len krátku anotáciu ako vidíš tu). Ak sa rozhodneš  že si chceš produkt naozaj kúpiť, na stránke produktu klinkeš na tlačítko Kúpiť, ktoré ťa presmeruje na platobný formulár kde budeš môcť zaplatiť prevodom alebo kartou. Sú len tieto dve možnosti.

Okamžite po úhrade ti príde faktúra a taktiž aj samotný produkt buď priamo vo forme pdf (ak je to ebook) alebo vo forme linku (ak je to video), kde si môžeš produkt stiahnuť k sebe do pc. Pokiaľ  by ti produkt neprišiel do pár hodín, tak ma kontaktuj, vyrišime to. Verím, že sa ti produkty budú páčiť  a pomôžu ti na tvojej ceste rastu.

Ako predávať ebooky na Amazone

Prečo by si sa vôbec mal zaoberať predávaním ebookov  na internete? Odpoveď je jednoznačná. Pretože sa jedná o funkčný biznis model v ktorom sa spájajú dve veci ideálneho podnikania. Je to niečo čo ťa baví (písanie alebo podnikanie) a zároveň je to niečo čo generuje takmer pasívny príjem.Tí najchytrejší idú na to chytro a smerujú svoje úsilie tam, kde už peniaze a zákazníci existujú.

A takým miestom je jednoznačne Amazon. Zákazník tam ide s jediným účelom. Nakúpiť. Nebolo by potom  super, mať pred touto masou nakupujúcich, svoj produkt? A presne o tom je aj predávanie ebookov na Amazone. Mať svoj vlastný ebook a využiť obrovskú silu Amazone a jeho zákazníkov aby si úspešne predával.

Ako predávať fyzické produkty na Amazone

Amazon nie je žiaden “šuflikant”. Amazon je synonymom úspešného internetového podnikania. Rovnako ani predaj vlastnej značky nie je celkom nový biznis model. Funguje už nejaký ten piatok a mnohým generuje tisícky dolárov pasívneho zisku mesačne.Všetky kroky, ktoré ti chcem ukázať vo svojom ebooku sú mnohokrát odskúšané a overené na mnohých obchodných prípadoch. Jediné, čo ti môže zabrániť v tom, tento model vyskúšať je tvoja pohodlnosť a pochybovačnosť.

Ja sám som na začiatku pochyboval, ale rozhodol som sa na základe zahraničných zdrojov sledovať presné kroky, ktoré vedú k podnikaniu na Amazone.Už po troch mesiacoch som sa dostal na stabilný obrat okolo 500 USD. Možno sa ti to zdá málo.Ale vieš koľko tomuto biznisu venujem denne? Asi 10 minút. A 500 USD za 10 minút denne mi príde ako dobrý deal.

Ako sa stať lektorom a školiteľom

O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky.

Profesia lektora a školiteľa je nielen  zaujímavá ale aj celkom lukratívna. Pokiaľ ste šikovný, tak vaša odmena za tréningový deň môže začínať na 250 EUR za deň. O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky. Chceli by ste sa aj vy živiť prednášaním a lektorovaním? Chceli by ste vedieť ako na to?

Ako začať podnikať s eshopom

S eshopom je to však podnikanie ako každé iné, má svoje prekážky a určite to nie je návod ako za noc zbohatnúť. Ak sa to však robí dobre, eshop môže byť cestou k vašej vysnívanej finančnej slobode.

V tomto video kurze vám predstavím, všetky dôležité informácie, ktoré som sa naučil počas takmer 7 ročného podnikania s eshopmi na Slovensku aj vo svete. Nehľadajte však informácie legislatívneho, technického ani marketingového charakteru. To sú ďalšie kroky. Pred tým je ale potrebné urobiť dôkladnú analýzu vášho zámeru. Bude treba vziať do úvahy veľa vecí, ktoré, keď ich dobre nepremyslíte, tak skrachujete ešte skôr ako začnete.

Work Life Balance

V roku 2008 končilo môje pôsobenie v korporátnom biznise. Prešiel som si poisťovníctvom a telco oblasťou. Pracoval som na rozličných HR pozíciách. Najpr ako HR špecialista, neskôr ako šéf tréner a kouč. Stretával som sa s množstvom ľudí, ktorí ku mne prichádzali na školenia. Raz to boli obchodnícke zručnosti, inokedy zase manažérske zručnosti. A vždy som sa ľudí pýtal, čo by chceli, čo im chýba a čo by potrebovali. Vždy som počul takmer na vlas rovnaké odpovede: čas na seba, pokoj, chcem sa venovať sebe a svojej rodine-ale nejdete to, lebo som furt v práci. Títo ľudia hľadali rovnováhu medzi osobným a pracovným životom.

Tak som uvažoval nad tým, ako  zodpovedať tieto otázky, ako ľudí inšpirovať…A odpoveďou bola moja kniha.

Perfektný prvý dojem

Perfektný prvý dojem. Ten chceme zanechať vždy, keď ide o niečo naozaj dôležité. Príjmací pohovor, obchodná schôdzka alebo prvé rande. Tam všade záleží na tom, aby si druhá strana o nás myslela to najlepšie. Tieto udalosti by sme teda nemali nechávať na náhodu a mali by sme pre ich pozitívny výsledok urobiť všetko, čo je v našich silách.
Vytvorenie perfektného prvého dojmu nie je nemožné, pokiaľ viete ako na to. Musíte však vziať do úvahy množstvo elementov, ktoré vstupujú do hry ako je napr. neverbálna komunikácia, verbálna komunikácia, vnútorné naladenie, myšlienky s ktorými pracujete alebo štýl obliekania, ktorý volíte. Všetky tieto veci pokope vám vytvárajú perfektný prvý dojem.

 

Tajomstvá neverbálnej komunikácie

Neverbálna komunikácia patrí medzi témy, ktoré sa dlhodobo držia v popredí záujmu ľudí. A je to prirodzené. Chceme o druhých vedieť viac. Chceme im rozumieť. Chceme vedieť, či oni rozumejú nám. Chcem sa im trochu dostať pod kožu a poznať ich zámery. Alebo chceme vedieť, ako sa sami máme správať, na čo si máme dávať pozor aby neverbálna komunikácia hrala pre nás.

V tomto jedinečnom kurze si budete môcť pozrieť 11 lekcí, ktoré majú rozsah viac ako 3 hodiny, kde vás lektor a kouč Martin Prodaj prevediet  všetkými základnými aspektami neverbálnej komunikácie. Od princípov odhadovania neverbálnych signálov až po to, ako pôsobiť sebavedomo a pozitívne.