Podnikanie na internete má jednu nespornú výhodu. Dá sa robiť odkiaľkoľvek na svete. Aby ste však zarobili svoj prvý dolár alebo euro potrebujete sa to naučiť. Určite to zvládnete aj sami, ale pokiaľ si chcete ušetriť čas a nervy, ponúkam vám svoje skúsenosti. Máte dve možnosti-zakúpenie informačného produktu (v jeho cene je často zahrnutá aj konzultácia/e zdarma) alebo koučing (online: 90 eur, osobne: 150 eur)

Pokiaľ teda chcete rozbehnúť podnikanie v niektorej z vyššie uvedených oblastí, neváhajte ma kontaktovať. Nižšie si môžete pozrieť niektoré videá ku konkrétnym biznis modelom podnikania, o ktorých som písal  v úvode. Taktiež si môžete vypouču podcast, kde jednotlivé modely rozoberám.

Podnikanie na internete

Podnikaniu na internete sa venujem intenzívne od roku 2009. Internet dáva človeku nesmierne možnosti zárobku. Či už je to zarábanie na plný úväzok alebo len čiastočné privyrobenie.

Vo svojom prístupe sa zameriavam na overené biznis modely, kde je vysoká pravdepodobnosť úspechu. Nezaujímajú ma špekulatívne biznisi, kde je otázkou šťastia, či na konci dňa budem mať na účet + alebo -.

Svoje podnikanie na internete by som rozdelil na niekoľko základných oblastí (linky vedú na informačné produkty, ktoré si môžete zakúpiť pokiaľ máte o danú oblasť záujem):