Organizovanie webinárov a online podujatí

Takmer všetky podujatia kultúrneho, športového alebo vzdelávacieho charakteru, tvrdo pocítili obmedzenia v súvislosti so súčasnou situáciou. Čakať kým sa situácia dostane do normálu znamená čakať na moment, ktorý môže prísť o mesiac ale pokojne aj o pol roka. Ale život a práca sa nezastavila a ako tak ide ďalej. To čo mohlo, sa presunulo do digitálne sféry. Organizovanie webinárov sa stalo novou nevyhnutnosťou.

Dištančné vzdelávanie je niečo čo poznajú už aj žiaci prvého stupňa. Veľa spoločností sa správne a promptne rozhodlo, že čo je možné presunúť do online priestoru, bude presunuté do online priestoru. Konferencie, prednášky, školenia, hodiny, lekcie, predstavenie, rokovania, meetingy. To všetko sa môže i naďalej uskutočňovať cez digitálne platformy a riešenia. A tým vaši kolegovia a zamestnanci nebudú o nič ukrátení.

Ak si na niečo také netrúfate, ale potrebujete to, ponúkam vám svoje znalosti a zručnosti. Ako lektor s viac ako 28 ročnou praxou som sám bol nútený preklopiť všetky svoje vzdelávacie a rozvojové aktivity do online sveta a v tomto procese rád pomôžem aj vám.

Kedy je daná služba pre vás vhodná

Ak potrebujete:

  • zorganizovať konferenciu
  • zorganizovať zasadnutie
  • zorganizovať poradu
  • zorganizovať rokovanie
  • zorganizovať hodinu/lekciu/školiacu jednotku

Aké sú možnosti?

Ak sa chcete len pripojiť  a prezentovať, stanem sa vaším technickým uzlom a moderátorom podujatia. Je jedno či sa jedná o krátku poradu alebo celodennú konferenciu. Vy a vaši účastníci sa pripoja cez link a podujatie sa môže začať.

Ak chcete byť sami organizátori, podrobne vás zaučím a vysvetlím všetko tak, aby ste si online podujatia mohli organizovať sami.

Ak teda máte záujem o viac podrobností, tak bude rád ak ma budete kontaktovať cez formulár a veľmi rád si s vami prejdem možnosti a konkrétny postupy.

Referencie

Napíšte mi správu

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do svojho vzdelavania investovať?

12 + 9 =