Predaj na Amazone

Chceli by ste podnikať na internete a mať pri tom za chrbtom strategického partnera? V takom prípade je jedna z ciest, ktorou by ste sa mohli uberať, aj podnikanie na Amazone.

Predaj na Amazone je overeným modelom, ktorému sa celosvetovo venujú desiatky tisíc predajcov a podnikateľov. Znamená to minimálne dve veci. V prvom rade to svedčí o tom, že je to zabehnutý biznis model, v druhom rade to svedčí o tom, že je to pomerne ľahký model, ktorý v podstate môže prevádzkovať každý. Ale. Napriek jednoduchosti spustenia predaja na Amazone, niekedy je práve ten začiatok pomerne náročný a správne poprepájať všetky bloky tohoto biznisu môže byť pomerne náročné.

Nie je to však nič neprekonateľné a rád vám  v tom pomôžem. Na Amazone (Amazon US aj Amazon UK, DE, IT, FR, SP) predávam už mnoho rokov a viem vám pomôcť (tak ako som už pomohol mnohým svojím klientom) nielen pri výbere vhodného produktu ale aj pri počiatočnom nastavení tvojho seller centralu aby ste mohol začať predávať.

Inak, naľavo môžete vidieť moje predajné výsledky z jedného môjho Amazon účtu.

Disclaimer: V prípade konzultácie negarantujem úspešné založenie účtu. Napriek všetkému úsiliu je Amazon nevvyspytateľný a vždy je potrebné rátať s tým, že môžete o účet prísť  (ešte skôr ako si ho založíte) a nič sa s tým nedá, žiaľ, urobiť.

 

V čom môžem pomôcť?

Tu nájdete niekoľko oblastí a problémov, s ktorými sa moji klienti na mňa obracajú najčastejšie. Btw. ak neviete anglicky, tak to nie je žiaden problém, základné veci sa naučíte veľmi rýchlo.

 • Založenie Amazon účtu (budete potrebovať kopec trpezlivosti a dokumentov)
 • Odporúčania na to, aké produkty predávať
 • Private label produkty
 • Retail arbitráž
 • Ako si vytvoriť vlastný brand
 • Ako na účtovníctvo s Amazonom
 • Kde a kedy sa treba registrovať na DPH
 • Ako nahodiť prvý listing
 • Kde zohnať UPC kódy
 • Ako si urobiť prvý shippment
 • Kde hľadať pomoc na seller central ak nastanú problémy
 • Ako sa vyhnúť zablokovaniu účtu

Disclaimer: keďže nevieme v akom štádiu je váš účet a ani to, či v ňom bude možné vykonať nejaké zmeny, nevieme a negarantujeme naplnenie vašich požiadaviek a očakávaní. Tzn. že reklamácia vami požadovanej služby, prípadné vrátenie poplatku nie je možné. Preto vás prosíme o uhradenie poplatku, len pokiaľ bezvýhradne súhlasíte s vyššie uvedeným.

Zdravím pán Prodaj, s konzultáciou som bol naozaj veľmi spokojný, všetko čo som potreboval vedieť som sa dozvedel, dokonca aj viac ako som chcel (tvorba web stránky a pod.) som rád že som na vás natrafil, ste naozaj skúsený a viete všetko dobre vysvetliť, pamätám si všetko z tej hodiny. 
Určite sa v budúcnosti ešte stretneme. 

Maroš

podnikateľ

Ak ste skôr typ, ktorý ide na všetko sám, tak tu je zopár zdrojov, ktoré môžete študovať samostatne. Mám tu pre vás jeden online kurz, kde preberám všetky kľúčové veci, ktoré potrebujete poznať pre podnikanie na Amazone. Okrem toho tu nájdete aj niekoľko free videí na mojom youtube  kanáli.

Pokiaľ ste sa ale dostal do slepej uličky, tak môžete využiť možnosť platenej konzultácie. Nemusíte nikam cestovať, stačí ak sa spojíme cez net a cez zdieľanie obrazovky mi ukážete kde je problém a o zvyšok sa už postarám ja. Niekedy stačí naozaj málo aby ste sa pohol z miesta a aby ste začali príjmať prvé objednávky zo svojho Amazon účtu. Ak máte teda záujem o konzultáciu, kliknite na tlačítko Chcem konzultáciu a budete presmerovaný na cenník, kde si vyberiete, aká forma konzultácie vám bude najviac vyhovovať.

Online video kurz

Okrem individuálneho vedenie formou konzultácií dávam aj možnosť veci si naštudovať sám. Za týmto účelom som pripravil pomerne rozsiahly video kurz, kde sa dozviete konkrétne postupy pre začatie podnikania na internete. Video kurz nájdete na portáli Akadémia osobného rastu, kde nájdete aj kopec iných video kurzov nielen o podnikaní na Amazone.