Video, ktoré predstaví váš produkt je tou najlepšou cestou ako zákazníka presvedčiť o kvalitách vášho výrobku alebo služby. Nič nie je tak výpovedne bohaté ako video záznam. Obraz vydá za viac než tisíc slova a o videu nehovoriac. Vďaka videou dokážete svojho zákazníka nielen zaujať ale ho aj presvedčiť, aby u vás nakupoval. Vieme vám pomôcť s tvorbou produktového videa, prípadne z recenziou produktu. Ak máte záujem o tvorbu produktového videa, stačí kliknúť

Chcete predstaviť seba, svoju spoločnosť, firmu? Chcete ukázať svojím zákazníkom, ako sa u vás pracuje, kde sa u vás čo robí alebo vyrába? Mnoho vašich zákazníkov by sa radi prišli pozrieť na vašu prevádzku, alebo do predajne, či do výrobnej haly. Všetky tieto pohľady zvyšujú dôveru zákazníka a potom aj jeho následnú ochotu kúpiť. Chcete mať dôveru zákazníka? Potom stavte na video prezentáciu. Ak máte záujem o tvorbu prezentačného videa, stačí kliknúť.

Viete kde sa nachádza najlacnejší reklamný kanál súčastnosti? Na portáli youtube. Z realatívne malými nákladmi si viete vytvoriť vlastný youtube kanál a tam umiestňovať svoje videá, ktoré vám budú permanentne prinášať nových zákazníkov. Ak s niečím takým nemáte žiadne skúsenosti, tak to nie je žiadne problém. My skúsenosti máme a radi vám pomôžeme s vytvorením a nastavením vášho youtube kanálu.Ak máte záujem o vytvorenie youtube kanálu, stačí kliknúť.

Typy videí

Prvým  a pomerne častým typom video je inštruktážne video. Ak existuje niečo, čo by mal váš zákazník vedieť alebo poznať, či už sa jedná o produkt alebo službu, tak potom bude práve inštruktážne video pre vás veľmi vhodné. Môžete ukázať vším zákazníkom ako sa majú registrovať, ako majú nakupovať. Veľa zákazníkov má napríklad problém s platbou na webovej stránke. A s tým im video môže veľmi dobre pomôcť. Môžete zakázníka previesť presnými krokmi až tam kde ho chcete mať. V nákupnom košíku alebo v objednávkovom formulári.

Druhým typom videa je tzv.produktové video. Ak máte na stránke, napr. eshopu obrázok s textom, tak je to fajn, ale je to málo. Zákazník si len veľmi ťažko vie urobiť dostatočný obrázok o tom ako produkt vyzerá, akú má funkcionalitu a pod. Ak je produkt jednoduchý a ľahko sa o ňom rozpráva tak si možno vystačíte s jedným obrázko, ale ak máte komplexnejší produkt, tak tam potrebujete iný nástroj. Napr. video, ktoré ukáže všetko, čo váš produkt vie, alebo má. Do tejto kategórie patria aj videá, kde napr. zákazník prezentuje svoju dobrú skúsenosť s produktom alebo skužbou. Takéto videá môžu mať formu odporúčania a vaši budúci zakázníci sa  môžeu rozhodovať na základe toho čo uvidia a vypočujú si z úst spokojných zákazníkov.

Tretím typom videa je video, kde predstavujete svoju firmu alebo spoločnosť. Môžete ukázať, že u vás vo firme to žije, že sú tam ľudia, ktorí sa zaujímajú o svojich zákazníkov. Môžete ukázať konkrétnu prácu s ktorou sa zákazník stretáva. Napr. video ukážka call centra, alebo toho, ako to vyzerá na predajni. Chcete predsa vybudovať dôveru a tá vzniká z toho, že vás zákazník pozná a vie o vás. Nič predsa pred ním neskrývate. Niekedy si zákazník vie len veľmi ťažko predstaviť, čo sa vlastne u vás vo firme deje, čomu sa vlastne venujete a to všetko sa dá krásne ukázať práve na videu.