Firemné strategické poradenstvo

Každý z nás sa občas ocitol v pozícii, kedy proste nevedel ako ďalej. Preberali ste tú situáciu z predu, zo zazadu, snažili sa prísť na niečo nové, iné,čo by vás aspoň o trochu posunulo vo vašej firme. Ale nedarilo sa.

V tom okamžiku príde vhod pomoc zvonka. Niekto kto vidí veci trochu inak. Niekto, kto nie je zaťažený vašou skúsenosťou a dokáže sa na veci pozrieť s odstupom a nadhľadom. Občas je tiež užitočné, keď vám ten človek povie niečo užitočné, praktické a realizovateľné.

Považujem tento spôsob rozvoja za najefektívnejší. V krátkom čase,možno počas hodiny alebo dvoch sa dozviete presne to, čo potrebuje počuť. Už zajtra budete mať v rukách niečo, čo dnes nemáte a môžete s tým začať pracovať. Som pragmatik. Žiadna zbytočná teória, len prax a konkrétne riešenia.

O čom sa môžeme baviť?

Oblastí je nespočetne, ale čomu som sa už venoval s inými podnikateľmi? Tu je zopár myšlienok na inšpiráciu: voľba vízie rozvoja firmy, hľadanie ďalšieho smerovanie, marketing, obchodnícke zručnosti, ako uspieť na trhu, ako vyberať vhodných zamestnancov, ako riešiť konflikty vo firme, ako si vybrať vhodného nástupcu, nastavenie systémov a procesov vo firme a mnoho ďalšieho.

Ak ste tu niečo nenašli, pokojne sa ma spýtajte.