PaedDr. Martin Prodaj. Lektor, školiteľ, kouč a konzultant. V roku 1997 ukončil štúdium špeciálnej pedagogiky na UK Bratislava. Rogiróznu prácu na tému „Medicínsky, terapeutický a spirituálny pohľad na smrť a umieranie„ obhájil v roku 2000. Po návrate z buddhistického kláštora na Srí Lanke sa profesionálne začal venovať lektorskej a konzultačnej činnosti. Ako tréner alebo kouč pracoval na rozličných HR pozíciách vo veľkých spoločnostiach ako bolo napr. ING životná poisťovňa, Telefonica O2 Slovakia, Amslico AIG Life, Slovak Telekom. Má odborné skúsenosti s vedením a dizajnovaním širokého spektra nástrojov rozvoja ľudských zdrojov ako je napr. systémy hodnotenia pracovníkov, kompetenčné modely, development centrá, talent management. Je certifkovaným koučom v systemickom koučingu.

Medzi jeho hlavné lektoské oblasti pôsobenia patrí koučing, emočná inteligencia, manažérske zručnosti, zvládanie stresu a prezentačné zručnosti. Pôsobí taktiež ako motivačný speaker. Pravidelne publikoval v časopise ZISK, a na blogoch www.koucingblog.org, www.timelifemanagement.org. Je taktiež autorom vzdelávacieho online portálu Mojwebinár. sk  a troch najrozsiahlejších slovenských online kurzov Ako prezentovať , Základy koučingu a Tajomstvá neverbálnej komunikácie. Napísal knihu Work Life Balance. Taktiež je autorom Manažérskeho podcastu, ktorý uvereňuje na stránke koucing.org

Posledných 7 rokov sa intenzívne venuje ecommerce a rozličným modelom podnikania na internete. Založil niekoľko eshopov, predáva na Amazone a Ebay. Využíva Fiverr. O tomto type podnikania publikuje v podcaste Martina Prodaja a na svojom youtube kanáli.

Profesné CV si môžete stiahnuť na tomto mieste. Referenčné projekty na stiahnutie tu.