Koučing a mentoring

Koučing a mentoring patria medzi najefektívnejšie rozvojové nástroje. Na nešťastie pre nás sú tieto nástroje ešte pomerne málo rozvinuté čo je na škodu veci.

Žijeme v rýchlej dobe, ak sa pre niečo rozhodujete, alebo sa chcete do niečoho pustiť, tak  časová medzera medzi prvým nápadom a jeho realizáciu rozhoduje o tom, či sa vôbec pustíte do jednania, alebo vaše plány ostanú len na úrovni plánov. Mať vlastného mentora alebo kouča, ktorý vám pomáha posúvať sa na vašej ceste je nesmierna úspora času a energie. Navyše, váš mentor vám bude pomáhať s tým čo presne potrebujete.

Chcete si založiť vlastný eshop? Žiaden problém. Mám ich niekoľko, viem na čo si presne dať pozor. Chcete si založiť vlastné podnikanie na internete? Žiaden problém, mám mnohoročné skúsenosti s podnikaním na internete. Chcete napísať a publikovať ebook? Žiaden problém, mám tituly aj na Martinuse aj na Amazone. Chystáte sa na pohovor a chcete zažiariť? Opäť, viem pomôcť a pripraviť vás.

Mentor je ten, ktorý tú cestu po ktorej vy kráčate už prešiel a  vie pomôcť. Ak máte pochybnosti o tom, či vaša otázka je vhodná na koučing alebo mentoring, tak mi napíšte a pozrieme sa na to.

Ďakujeme veľmi pekne za dynamický a obsahovo bohatý zážitkový výcvik v koučingu. Dni strávené s Martinom Prodajom boli naozaj plnohodnotne využité. Veľmi prínosne hodnotíme najmä modelové situácie a analýzy vlastných nahrávok. Tvorivý, vysoko erudovaný proklientsky orientovaný prístup je naozaj veľmi vzácny a neoceniteľný. Ďakujeme z profesionálne vedenie a odbornú pomoc pri realizácii tak úžasnej metódy akou je koučing.

Magda Krasulová

koordinátor vzdelávania, National Emergency Center

Bol som úplný nováčik čo sa ebay týka, všetko bolo pre mňa nové. Ale po súkromnej ebay konzultácii s pánom Prodajom som nadobudol veľa užitočných rád a vychytávok ktoré mi veľmi pomohli a budú pomáhať počas celého môjho pôsobenia na ebay.Veľmi ste ma naštartoval a motivoval, že to jednoducho ide. Akonáhle si neviem s niečím poradiť, mám sa na koho obrátiť, čo je veľká výhoda pri budovaní obchodu. Ďakujem veľmi pekne.

Michal Karvay

obchodník na Ebayi

Podnikám 25 rokov a pod tlakom všetkých okolností, ktoré ma v živote stretli, som sa dostal do uličky, odkiaľ som nevedel ako von so zdvihnutou hlavou. Ako sa znovu nakopnúť a pokračovať. Riešnie som našiel na webe pána Martina Prodaja. Na niekoľkých stretnutiach mi ukázal cestu, ktorú ani nemusel určovať, len ma viedol svojimi skúsenosťami smerom, ktorý ma pohol správnym smerom a dnes opäť pokračujem na svojej ceste za novými výzvami.
Ďakujem.

Ján Haramia

konateľ, ELHA Komplet, s.r.o.

Martin je skúsený tréner a motivátor, má vynikajúce komunikačné zručnosti a vysokú mieru kreativity. Taktiež má rozsiahle skúsenosti v HR oblasti. Čo sa týka spolupráce s ním, je na vysokej úrovni, rovnako ako komunikácia s ním.

Denisa Kmecová

kouč, Bussines Coaching College

V prvom rade Vám chcem určite poďakovať za dobrú prácu, musím určite skonštatovať, že peniaze za tento kurz (Ako prezentovať) sa určite oplatili a budem ho odporúčať aj kolegom školiteľom či už ako online záležitosť alebo aj Vašu ponuku iných kurzov. Vyzdvihnúť by som chcel najmä Vaše osobné skúsenosti, čo ste do jednotlivých videí dávali (napr. keď Vašej skupine tesne pred školením niekto zavolal, že im budú znižovať platy atď…). Viac mi to pomohlo sa vcítiť do problematiky.

Tomáš Haviar