Cenník služieb

Mojím zámerom je, aby z mojich skúseností profitovalo čo najviac ľudí. Samozrejme v cenne sa odrážajú takmer 3 dekády mojich praktických skúseností a stovky a stovky konzultácií.

Ak máte otázku, problém alebo hľadáte riešenie, skúste sa taktiež pozrieť na moje bezplatné zdroje: podcasty, ebooky, youtube kanál. Je možné, že tam nájdete odpoveď, ktorú hľadáte.

Ak samozrejme preferujete osobný prístup alebo rozsiahlejšiu spoluprácu, tak je potom konzultácia alebo mentoring vhodnejším nástrojom.

 

 

Individuálna konzultácia

Táto forma konzultácie využíva moderné platformy ako je napr. ZOOM, MS Teams alebo Google Hangout alebo Skype. Stačí si len vybrať. V prípade vašej žiadosti je možné sa aj osobne stretnúť. Stretnutia sa konajú v Bratislave.

Ako prebieha taká konzultácia? Pokiaľ máte otázku alebo oblasť, ktorú si želáte prediskutovať, stačí keď mi napíšete krátku správu (formulár, FB, IG ), kde si overíte predovšetkým moju časovú dostupnosť a či vám s vašou otázkou alebo problémom viem pomôcť. V správe alebo telefonáte nepreberáme tému, len sa dohodneme na čase, termíne a základných obrysoch témy.  Množstvo tém preberám aj v mojich bezplatných zdrojoch (youtube, podcasty, ebooky, kurzy), je teda možné, že na vašu otázku som už niekde niekomu odpovedal.

Po úhrade, ktorú môžete urobiť cez objednávku, si dohodneme termín konzultácie a začneme pracovať.

Pokiaľ objednávate konzultáciu cez firmu, suma je bez DPH. V takom prípade ma kontaktujte pre vystavenie faktúry s DPH.

 

Motivačná prednáška

Ak organizujete niečo menšie, prednášku alebo mini workshop, tak je možné ma pozvať k vám do firmy alebo na konferenciu či inú skupinovú aktivitu. Štýl mojej prezentácie je dynamický a interaktívny. Nie som síce komik alebo občas dokážem ľudí ak rozosmiať:) V princípe je jedno kde sídlite alebo kde to organizujete, rád prídem za vami kdekoľvek na Slovensku alebo aj do Čiech. Cena je za jednu hodinu. Prednáška môže prebiehať online alebo aj fyzicky.

Obsahom prednášky môže byť v princípe čokoľvek čo sa týka osobného rastu. Ak sa sa chcete inšpirovať zoznamom možných tém, kliknite sem.

 

Pokiaľ objednávate prednášku cez firmu, suma je bez DPH. V takom prípade ma kontaktujte pre vystavenie faktúry s DPH.

Tréning/školenie/workshop

Hľadáte trénera alebo školiteľa? Viem vám vyjsť v ústrety. Školím viac ako 28 rokov a viem sa veľmi rýchlo prispôsobiť situácii. Niekedy mi stačí 24 hodín na prípravu aj s dopravou na miesto konania a profesionálne odprednášanie témy, ktorú potrebujete. Oblasti, kde viem pomôcť si môžete pozrieť na tomto mieste. Cena  sa môže pohybovať  v rozsahu 500-850 eur v závislosti na počte ľudí, náročnosti témy a pod.

Táto cena je pre určená pre skupinovú aktivitu pre skupinu 2-12 účastníkov v rozsahu 2-6 hodín školenia/workshopu.

V cene ja zahrnuté všetko, teda aj náklady na cestovanie ak je školenie niekde mimo Bratislavy. Pre firmy je cena bez dph.