Cenník služieb

Mojím zámerom je, aby z mojich skúseností profitovalo čo najviac ľudí. Preto som aj cenník svojich služieb nastavil tak, aby si naozaj každý mohol dovoliť minimálne konzultáciu.

 

 

Individuálna video konzultácia

Táto forma konzultácie využíva moderné technológie a populárny formát odovzdávania informácií  a to je video. Čo ti teda tento formát konzultáciu umožní?

  • Môžeš položiť až 5-7 konkrétnych (ale aj všeobecných) otázok, z oblasti ktorá ťa zaujíma.
  • Je vhodné aby si mi poskytol čo najviac informácií o tebe, tvojom životnom kontexte  a pod.Nie je to ale nevyhnutné.
  • Ako odpoveď ti pošlem personalizované video v rozsahu maximálne jednej hodiny, kde odpovedám na tvoje otázky a kde sa snažím zohladniť všetko čo o danej oblasti viem.
  • Ukážka personalizovanej odpovede.

Prednáška

Ak organizuješ niečo menšie, prednášku alebo mini workshop, tak je možné ma pozvať k vám do firmy alebo na konferenciu či inú skupinovú aktivitu. Štýl mojej prezentácie je dynamický a interaktívny. Nie som síce komik alebo občas dokážem ľudí ak rozosmiať:) V princípe je jedno kde sídlite alebo kde to organizujete, rád prídem za vami kdekoľvek na Slovensku alebo aj do Čiech.

Obsahom prednášky môže byť v princípe čokoľvek čo sa týka osobného rastu. Ak sa chceš inšpirovať zoznamom možných tém, klikni sem.

V cene nie sú zahrnuté cestovné náklady.

Tréning/školenie/workshop

Hľadáš trénera alebo školiteľa? Viem ti vyjsť v ústrety. Školím viac ako 26 rokov a viem sa veľmi rýchlo prispôsobiť situácii. Niekedy mi stačí 24 hodín na prípravu aj s dopravou na miesto konania a profesionálne odprednášanie témy, ktorú potrebuješ. Oblasti, kde viem pomôcť si môžeš pozrieť na tomto mieste. Cena  sa môže pohybovať  v rozsahu 450-850 eur v závislosti na počte ľudí, náročnosti témy a pod.

Táto cena je pre určená pre skupinovú aktivitu pre skupinu 2-12 účastníkov v rozsahu 2-6 hodín školenia/workshopu.

V cene ja zahrnuté všetko, teda aj náklady na cestovanie ak je školenie niekde mimo Bratislavy. Pre firmy je cena bez dph.