Mastermind skupina

Mať podporu okolia, známych, alebo rodiny. To je niečo, o čom si mnohí podnikatelia tak nanajvýš snívajú. Pritom sa hovorí, že pokiaľ chcete byť úspešný, tak by ste sa mali stretávať s ľudmi, ktorí sú minimálne tak úspešní ako vy, alebo ešte lepšie, sú úspešnejší ako vy. Skrátka, ste priemerom 5 ľudí s ktorými trávite najviac času.

Mastermind skupina je riešením, ako sa stretávať s podobne zmýšľajúcimi ľudmi a podnikateľmi. Získať nielen nové kontakty ale aj nápady na podnikanie, riešenia problémov  a netradičné vhľady do podnikania od iných ale podobne  naladených podnikateľov. 

Možno práve takáto skupina je niečo, čo potrebujete pre svoje podnikanie.

Analýza obchodného procesu

Za viac ako 20 rokov mojej praxe som odkoučoval a lektoroval stovky a stovky obchodníkov.  Videl som ich silné stránky, ale aj slabiny a miesta, kde by sa z malou námahou a energiou dalo urobiť veľa dobrého. Preto som vytvoril produkt Analýza obchodného procesu, kde sa v procese koučingu a mentoringu zblízka pozeráme na všetky obchodné procesy, analyzujeme ich a ak nájdeme nejaké slabiny, navrhujeme riešenia.

Ak ste obchodník, alebo vedúci obchodného tímu, alebo majiteľ firmy, ktorá niečo predáva, tak toto riešenie by vám s vaším obchodom mohli výrazne pomôcť.