Čomu všetkému sa môžeme venovať?

 • Analýza obchodného modelu
 • Analýza finančej úspešnosti biznisu
 • Analýza celkového biznis modelu
 • SWOT analýza firmy a produktu
 • Analýza silných a slabých stránok produktu
 • Analýza získavania kontaktov/leadov
 • Analýza spracovanie kontaktov
 • Analýza mailovej komunikácie
 • Analýza využitia mailovej databázy
 • Využívanie CRM systémov
 • Analýza telefonickej komunikácie a call scriptov
 • Analýza procesu obchodného jednania
 • Analýza procesu spracovania obchodného prípadu
 • Analýza a vyhodnotenie jednotlivých marketingových kanálov
 • Analýza marketingovej komunikácie
 • Analýza komunikácie na sociálnych sieťach

 

Pre koho je Analýza podnikateľského nápadu určená?

 • Freelanceri
 • Podnikatelia
 • Majitelia predajní, eshopov, prevádzok

Analýza podnikateľského nápadu

Chcete podnikať? Máte nápad na svoj vysnívaný biznis? Preberáte to zo všetkých strán s kamarátmi pri pive a zdá sa vám to v pohode a realizovateľné, ale predsa len máte  drobné pochybnosti o tom,  či ste niečo neprehliadli?

Alebo už podnikáte, ale dajako to nejde celkom podľa vašich predstáv a vy neviete, kde by mohla byt chyba? Či už začínajúci alebo aj skúsení podnikatelia, tak ako všetci, nevyhnutne trpia prevádzkovou slepotou. Nevšímajú si problémy, prekážky, ktoré sa ich podnikaniu stavajú do cesty a samozrejme,  potom nevedia nájsť prijateľné a realizovateľné riešenie. Pravdou je, že nikto nevie všetko a občas potrebujeme nezaujatý pohľad zvonka, ktorý nás nasmeruje, alebo nám ukáže, kde má naše uvažovanie diery a nedostatky.

Pri rozhovoroch a mentoringoch s podnikateľmi takmer vždy narazíme na nový nápad, inšpiráciu, novú cestu alebo smerovanie, ktoré pred naším rozhovorom nebolo jasné. Počas dialógu máte na druhej strane človeka s takmer 28 ročnými skúsenosťami s podnikaním, osobným rozvojom a riadením firmy. Skúsenosťami s korporátu ako aj z rozvoja malých firiem alebo freelancerov. Nie som  len konzultant a mentor. Som podnikateľ, ktorý na denno dennej báze rieši prevádzkové problémy biznisu. Rieši zákazníkov, marketing, financie, robí obchodné rozhodnutia, ale navyše k tomu aj publikuje, produkuje video obsah, články, podcasty. Som podnikateľ, ktorý vám dá telefónne číslo na riaditeľov, majiteľov firiem, podnikateľov, manažérov, freelancerov s ktorými som spolupracoval a ktorý podajú osobný dôkaz spokojnosti s mojou prácu.

Ak sa chcete k nimi pridať, tak ma neváhajte kontaktovať či už cez chat, formulár, mailom alebo telefonicky. Verím, že toto vaše rozhodnutie vás významne posunie dopredu.

 

Formát a rozsah

Čo sa formátu týka jedná sa o koučingovo mentoringový formát. Spoločne identifikujeme všetky časti vášho podnikanie alebo podnikateľského nápadu a vyhodnotíme ich kvalitu. Môžeme ísť podľa základnej štruktúry, ako je uvedené v obsahu alebo sa môžeme venovať len tomu, o čom si myslíte, že je dôležité. Stretnutie je spoločnou prácu mentora v vás. Nie je to prednáška ani seminár. Je to analýza vášho vlastného biznisu a preto sa očakáva, že budete aktívne participovať a spolupodieľať sa na vytváraní výstupov.

Čo sa rozsahu týka, aby sme sa mohli ponoriť do problematiky a reálne niečo analyzovať, je potrebné si na to vyhradiť aspoň 3 hodiny. Pokiaľ však máte napr. len jeden konkrétny problém a chcete si ho overiť, tak vám bude hodina stačiť.

V prípade, že chcete ku každej analyzovanej fáze vytvárať aj akčný plán zavádzania nových postupov, tak treba rátať pokojne aj s celým jedným dňom a niekedy ani to nemusí stačiť. Vtedy sa dá dohodnúť na pokračovaní alebo rozšírení.

Podnikám 25 rokov a pod tlakom všetkých okolností, ktoré ma v živote stretli som sa dostal do uličky, odkiaľ som nevedel ako von so zdvihnutou hlavou, ako sa znovu nakopnúť a pokračovať. Našiel som to na webe pána Martina Prodaja a na niekoľkých stretnutiach mi ukázal cestu, ktorú ani nemusel určovať len ma viedol svojimi skúsenosťami smerom, ktorý ma pohol správnym smerom a dnes opäť pokračujem na svojej ceste za novými výzvami.
Ďakujem.

Ján Haramia

konateľ, ELHA Komplet, s.r.o.

Martinove vedomosti a dlhoročné skúsenosti podporené inovatívnymi metódami a vtipnými príkladmi sú zaručeným prínosom a motiváciou pre môj profesionálny, ale aj osobnostný rast. Veľká vďaka.

Viliam Š.

CoC Supply Chain Plant Logistics, YWTS s.r.o

Pána Prodaja sme oslovili na odporučenie a bol to pre nás výborný ťah. Jeho služby sme už využili viackrát a vždy sme boli s jeho službami spokojní. Využíva formu, ktorá nám je blízka. Školenia boli osobné s ľudským prístupom a zároveň veľmi profesionálne. Sme nadšení z jeho kreativity a schopnosti presne prispôsobiť školenie a tréningy na skupinu ľudí, ktorých školí. Vďaka nemu sme rozvinuli nielen náš pracovný , ale aj osobný potenciál a týmto sa mu chceme zároveň poďakovať.

tím spoločnosti, Aqa

10 + 14 =

Ak vás daná ponuka zaujala, kontaktujte ma cez formulár alebo telefonicky na 0907578611. Obratom vás budem kontaktovať, môžeme sa k tomu stretnúť alebo si zavolať a dohodnúť podrobnosti.

Ceny sú uvedené bez dph. V cenách sú zahrnuté cestovné náklady.