Komunikačné zručnosti

Komunikácia je v dnešnej dobe viac dôležití než bola kedykoľvek predtým. Moderné technológie a médiá znižujú naše schopnosti sociálneho kontaktu a efektívnej komunikácie. Bez dobrej komunikácie nenájdeme porozumenie. Nebudeme vedieť správe požiadať. Nebudeme vedieť vyjadriť naše myšlienky tak, aby ich druhý mohli pochopiť. Nebudeme mať schopnosť zvládnuť náročné komunikačné situácie tak, aby nás potom nemrzelo, čo sme povedali.  Našťastie, toto všetko sa dá naučiť.

 

Manažérske zručnosti

Manažérom sa človek nerodí. Manažérom sa človek stáva vlastným pričinením a snahou. Je mnoho manažérov, ktorí robia svoju prácu dobre, ale keď sa ich opýtaš, vďaka čomu to je, tak nevedia nájsť odpoveď. Byť dobrým manažerom znamená mať znalosť manažérskych nástrojov, postupov a konceptov a tie potom vedieť použiť v reálnych situáciách.

Na tomto workshope sa práve pozrieme na to, ako tieto nástroje, postupy a koncepty použiť v reálnom živote manažéra.

 

Asertivita a riešenie konfliktov

Byť asertívny a vedieť správne riešiť konflikty ti môže v mnohom zachrániť kožu. Správne ukočírovať hádku z frajerkou, bossom alebo rodičmi je nesmierne užitočný skill. Pozrieme sa teda na to, z čoho asertivita pozostáva a na prípadových štúdiách si ukážeme sa dajú potenciálne konfliktné situácie riešieť.

 

Podnikanie na internete

Ak uvažuješ nad tým, že začneš podnikať na internete, tak si na správnom mieste. Pozývam ťa na super seminár, kde sa budeme baviť o tom, kde a na čom všetkom sa dá na internete zarobiť. A ver, že je toho naozaj pomerne dosť. V podstate každý si vie nájsť, čo mu najviac vyhovuje. Predstavím ti niekoľko overených biznis modelov s ktorými mám osobné skúsenosti. Či už je to Ebay, Amazon, budovanie vlastného eshopu, zarábanie s vlastným hlasom. V tom všetkom mám mnohoročné skúsenosti a rád sa s tebou o tieto poznatky podelím.

Všetko čo budeš počuť sú reálne prípadové štúdie, analýzy a praktické informácie.

 

Dropshipping

Dropshipping je nesmierne populárny biznis model, ktorý umôžňuje začať podnikať na internete aj úplným začiatočníkom. Nízka latka vstupu do tohoto biznisu je daná takmer nulovými vstupnými nákladmi a relatívnou ľahkosťou začatia. V princípe ti stačí mať základné znalosti práce s pc a vedieť trochu viac o tom, ako si postaviť eshop. Navyše už takmer na všetko sú vytvorené systémy, ktoré si stačí vyklikať a môžše začať predávať.

Avšak na druhej strane je obrovská konkurencia ktorá znižuje šance na úspech. Ale je možné že to budeš práve ty, komu sa podarí nájsť tzv. výherný produkt a vďaka nemu si finančne výrazne polepšiť. Pozývam ťa teda na prednášku, kde si o všetkých veciach, ktoré súvisia s dropshippingom, povieme viacej.