Webináre a  školenia

Webináre, online prezentácie, dištančné vyučovanie, virtuálne prednášky. Vitajte v digitálnom svete 21. storočia, kde sa poznanie odovzdáva vo svete jednotiek a núl.

Zabezpečíme pre vás kompletné riešenie pri doručovaní vášho obsahu. Počínajúc registráciou vašich zákazníkov, cez podporu počas konania eventu, až po následný follow up. Pripravili sme pre vás niekoľko balíčkov, kde si môžete vybrať, čo všetko potrebujete. Ponúkame riešenia jednoduché a funkčné až po riešenia komplexné a náročné.

Sme spoločnosť, ktorá vám pomôže vaše poznanie dostať všade tam kde to potrebujete. Vy dodáte obsah a my ho sprostredkujeme vaším zákazníkom.

Prečo webináre?

Webináre, online školenia a video prezentácie sú veľmi efektívnym a účinným spôsobom ako osloviť vašich klientov alebo zákazníkov. Na našej platforme vám pomôžeme zrealizovať webináre ľubovoľne často, ľubovoľne dlho, až do kapacity 500 účastníkov. Viete teda zorganizovať malý webinár o 5 ľuďoch až po konferenciu, kde bude naraz váš obsah sledovať 500 účastníkov. Zdá sa vám to málo? Žiaden problém, pomôžeme vám so streamovaním na vaše sociálne siete ako je Facebook alebo Youtube. Stále málo? Na požiadanie vieme rozšíriť naše kapacity až po 1000 účastníkov.

Interaktivita

Svoje webináre máte možnosť urobiť interaktívne cez rozličné webinárové nástroje ako je hlasovanie, chat, kreslenie na digitálny flipchart, zdieľanie obrazovky a mnoho  ďaľšieho.

Neviete ako to urobiť? Žiaden problém, máme k dispozícii didaktických špecialistov, ktorí vám poradia ako urobiť aj ten najnudnejší webinár zaujímavým.

Dostupný všade a pre každého

Žiaden účastník už nepotrebuje mať veľké počítačové znalosti. Ak má mailovú schránku a vie kliknúť na link, tak je dostatočne vybavený. Navyše môže využiť našu knižnicu návodov a postupov.

A ak ani to nepomôže, ponúkame vám online užívateľskú podporu, kde vášho zákazníka/účastníka nasmerujeme kde  má čo stlačiť, aby sa mu podarilo pripojiť do webinára správne a včas.

Budovanie brandu

Tak ako boli pred časom základom budovania brandu blogové články, dnes sa táto pozornosť presúva do multimediálneho obsahu. Podcasty ako audio a video vo forme webinárov a online prednášok sa stávajú novými piliermi budovanie brandu a vlastnej značky. A preferencie zákazníkov smerom voči videu ukazujú, že tento trend bude ešte len naberať na sile. A aktuálne korona kríza tento trend len významnejšie akceleruje. Je len dobré ak ostanete na pulze doby a tento trend využijete vo svoj prospech.

Naše referencie

Naše produkty

Video kurz Ako robiť online vzdelávanie cez digitálne platformy

Dištančné vyučovanie sa počas kovid krízy stáva takmer štandardom. Niekto je s týmto štandardom oboznámený a cíti sa v ňom ako ryba vo vode a iný v ňom zase tápe a obáva sa do týchto vôd vstúpiť.

Požiadavky doby sú však nekompromisné a tak sa každý učiteľ, lektor, školiteľ alebo iný vzdelávač bude musieť moderné technológie používať a pokračovať v edukačnom procese i naďalej aj keď v inej forme.

Pozývame vás do nášho komplexného video kurzu, kde sa dozviete všetko dôležité, čo potrebujete vedieť pri realizovaní akéhokoľvek online vzdelávacieho podujatia. Kurz máte k dispozícii hneď po úhrade.

Registrujte sa teraz!

Na našej platforme nájdete mnoho virtuálnych eventov, na ktoré sa môžete prihlásiť. Niektoré sú otvorené verejnosti, iné sú organizované spoločnosťami s uzavretým prístupom. Ku všetkým webinárom sa dostanete cez záložky Verejné webináre (pripravujeme) alebo cez záložku Uzavreté webináre. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať cez formulár napravo alebo priamo cez náš chat.

Kontaktujte nás