Elearning a online vzdelávanie

vzdelávanie na jeden klik

Online vzdelávanie patrí nepochybne medzi moderné trendy. Doba je rýchla, ľudia majú čoraz menej času a ten chcú využívať maximálne efektívne. Nechcú tráviť dlhé hodiny na školeniach alebo nudných prednáškach. Radšej si sadnú doma za pc, alebo si vezmú do ruky tablet či smartfón a sledujú prednášku. Väčšinou sú elearningové riešenie veľmi pracné a nákladné. Ja vám viem ponúknuť platformu, mojwebinar.sk. Viem pre vás, či vašu firmu vytvoriť elearningový program na mieru s materiálmi, videom alebo audiom. A vaši zamestnanci budú mať všetko vzdelávanie na jednom mieste. Váš vzdelávací portál viem dokonca vytvoriť na vašej doméne s materiálom len pre vašich ľudí.

Dokumenty, ebooky, brožúrky, ale aj audio záznamy, video prezentácie alebo video prednášky sú obsahom, ktorý vaším ľudom môže pomáhať sa ďalej vzdelávať. Musí však byť k dispozícii. Najlepšie niekde v cloude, kde si ho budú môcť ľudia nájsť a stiahnuť. Ako prednášateľ som autorom mnohých prednášok,ktoré si ľudia môžu stiahnuť k sebe do pc a využívať ich vo svoj prospech. Ak máte vo firme obsah, ktorý potrebujete distribuovať, alebo máte dokonca obsah, ktorý by ste radi speňažili, ponúkam vám vytvorenie portálu, ktorý váš obsah uskladní a bude ho dokonca vedieť aj predať. Jeho ukážku nájdete na stránke Modrá zóna rozvoja.sk

Ukážky dostupného obsahu

čo všetko viem pre vás pripraviť

Platforma a obsah

funkčný systém a zaujímavý obsah

Platforma je systém, na ktorom vašom elearning vzdelávanie beží, resp. je prístupné pre užívateľa. Systém by mal byť užívateľsky prístupný a ľahko pochopiteľný pre bežného užívateľa. Na takomto systéme beží môj elearningový systém Môjwebinár.sk. Jeho výhodou je, že je veľmi jednoduchý na používanie ako aj na administráciu. Systém sa dá pomerne ľahko zvládnuť tak, aby ste si aj vy sami vedeli dodávať svoj vlastný obsah. S tvorbou obsahu vám samozrejme viem tiež pomôcť.

 

Ak máte existujúcu platformu, potrebujete obsah, ktorým by ste túto platformu naplnili. Video, audio, texty, power pointové prezentácie. Mám mnoho ročné skúsenosti z oblasti tvorby vzdelávacích produktov, sám som autorom viac než 30 info produktov vo forme videa, audia, ebookov, prezentácií  a pod. To všetko viem pre vás vytvoriť a spracovať. Obsah, ktorý raz do svojej firmy dostanete, už v nej môžete v princípe používať donekonečna. Ukážky obsahu, ktorý pre vás viem vytvoriť nájdete na tejto stránke. Je toho samozrejme omnoho viac, ak máte k tejto oblasti akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím cez nižšie uvedený formulár.

 

Ďalšie dostupné systémy

vyberte si, ktorý sa vám najviac páči

Online vzdelávanie a elearning

7 + 10 =