Jeseň býva tradične obdobím kedy sa rozbiehajú rozličné školenia, prednášky, semináre. Predsa len, dni sa predlžujú, už nie je tak teplo, a človek radšej ostane doma a niekde nejde. Ak sa chce vzdelávať tak to tiež nie je problém, pretože tu máme webináre.

Ich výhody sú nesporné. Nikam nemusíte chodiť, ostávate pekne v pohodlí domova a jediné čo musíte, mať dostato sebadisciplány aby ste si v stanovenom čase zapli počítač a prihlásili sa na stránku kde webinár prebieha.

Na október som si pre vás pripravil dva zaujimavé webináre s dvoma hosťami. Prvý sa bude týkať vzťahovej problematiky. S mojím kolegom a lektorom Robertom Krausem sa budeme baviť o tom, prečo nám vzťahu nefungujú a o mnohých vecia a oblastiach, ktoré zo vzťahmi súvisia. Registrujte sa tu.

V druhom webinári budem spovedať motivačného spíkra Františka Kozáčka o tom ako využívať video a špeciálne youtube pre rozvoj vášho podnikania. A kedže, ako viete, ja sa tiež venujem tvorbe videí a ich propagácii na vlastnom youtube kanáli, tak to bude skôr rozhovor dvoch ostrieľaných harcovníkov. A máme pre vás pripravený aj špeciálny bonus, ktorý si budete môcť vybrať len počas tohoto konkrétneho webinára. Registrujte sa tu.