Work Life Balance-obalkaPred nedávnom som čítal veľmi pekný príspevok, kolegu blogera, Braňa Dudáša, o tom ako si nastavoval svoje ciele. Uviedol ich tam myslím rovných stojeden. Keď som si jeho zoznam čítal, bol som celkom rád, že niektoré položky som si mohol odfajknúť. A medzi poslednými, ktoré sa mi podaril splniť bolo napísanie a vydanie knihy. Dnes som knihu Work Life Balance-ako prežiť krízu a naučiť sa vychutnávať život dostal hotovú z tlačiarne.

Keď som  ju držal v ruke, bol to okamih, kedy sa sen zmenil na realitu.  Avšak v zápätí ma napadlo, čo na knihu povedia čitatelia a to je pre každého spisovateľa kľúčová otázka. Pretože knihy sa nepíšu pre autora, ale píšu sa pre čitateľov. A získať si priazeň čitateľov vôbec nie je ľahké, a ešte ťažšie je si túto priazeň udržať.

Nie som z tých ktorí pre úspech nevidia na nedostatky svojej práce. A verím, že nejaké tie muchy sa  nájdu aj na tejto knihe, nakoniec každý na ňu môže mať svoj osobný názor. A to je v poriadku a ja som na tento názor veľmi zvedavý.  Knihu som písal zo zámerom aby podnietila dialóg o problematike work life balance. Ponúkam jeden z pohľadov na faktory, ktoré pri work life balance hrajú rolu. Ale som taktiež zvedavý na to, aký pohľad na work life balance, máte vy, moji čitatelia. Týmto by som chcel oficiálne otvoriť priestor na názory, pohľady, myšlienky, ktoré sú dajako spojenené s čítaním knihy Work Life Balance-ako prežiť krízu a naučiť sa vychutnávať si život. Privítam akýkoľvek konštruktívny a samozrejme aj kritický komentár, pokiaľ bude podaný kultivovane.

No a na záver by som vás ešte chcel pozvať na slávnostnú prezentáciu knihy, ktorá prebehne na Bibliotéke v nedeľu 8.11 o 16:00 v hale A1 na hlavnom pódiu.

A ak knihu ešte nemáte, ale radi by ste ju mali, môžete si ju objednať  vpravo hore (cez paypal systém),alebo  cez tento formulár. Teším sa na všetky vaše komentáre.